Audio Service

Audio Service - to firma produkująca nowoczesne, wewnątrzuszne aparaty słuchowe. Dostarczając najwyższej jakości urządzenia, korzystając z zaawansowanych technologicznie rozwiązań i zapewniając konkurencyjne ceny zyskali silną pozycję na krajowym rynku dołączając do grona firm uznawanych za liderów w tej branży.   

DLACZEGO APARAT HYPE?

Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii aparat HYPE jest niezawodnym i wygodnym towarzyszem w każdej sytuacji akustycznej. Aparat HYPE dostosowuje się automatycznie do sytuacji w której znajduje się użytkownik, zapewniając w ten sposób optymalne rozumienie mowy. Automatyczna regulacja barw dźwięku w aparatach HYPE 12 gwarantuje przyjemne wrażenia słuchowe, bez względu na to czy słuchasz muzyki lub rozmawiasz przez telefon.

Aparaty wewnątrzuszne wykorzystują naturalny efekt wzmocnienia małżowiny usznej, oferując tym samym więcej korzyści niż aparaty zauszne. Ucho zewnętrzne zbiera fale dźwiękowe z powietrza. Aparaty wewnątrzuszne umieszczane są głęboko w kanale słuchowym i przetwarzają dźwięki, nim te dotrą do błony bębenkowej. Pozwala to na zachowane naturalnego brzmienia dźwięku i jednocześnie umożliwia słyszenie kierunkowe.

Wysoce skuteczne i niezauważalne aparaty wewnątrzuszne są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy od aparatu słuchowego oczekują dyskrecji i komfortu noszenia. Przez długi czas zauszne aparaty słuchowe były jedynym rozwiązaniem dla osób z głębokimi ubytkami słuchu. Dzięki aparatowi HYPE firmy Audio Service pacjenci mogą używać także aparatów wewnątrzusznych. Najnowsza technologia zastosowana w aparatach HYPE gwarantuje wyjątkowy komfort. Dostępne modele HYPE posiadają dwa różne zakresy wzmocnienia:HYPE 8, HYPE 12 ze wzmocnieniem 55 dB oraz HYPE 8, HYPE 12 ze wzmocnieniem 70 dB.

Zaawansowany technologicznie aparat HYPE jest praktycznie niewidoczny w uchu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tel.43/ 659 52 89