Phonak

Firma Phonak członek Sonova Group z siedzibą w Zurychu, w Szwajcarii, opracowuje, produkuje i dystrybuuje systemy słuchowe i radiowe od ponad 50 lat. W ten sposób Phonak łączy ogromną wiedzę w dziedzinie akustyki       i słuchowych technologii, wraz z intensywną współpracą ze specjalistami w dziedzinie słyszenia.


Aparat słuchowy Phonak M H2O, w którym wykorzystano technologię Spice+, jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają doskonałej jakości w każdej chwili.

Zapewniające nadzwyczajny poziom ochrony przed pyłem i wodą nowe modele Phonak M H2O są doskonałym towarzyszem — w domu i na wolnym powietrzu, podczas biegania i jazdy na rowerze, a nawet podczas uprawiania sportów wodnych ( takich jak np żeglarstwo). Nowa obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić ochronę przed wodą i pyłem, a szczególny nacisk położono na wloty mikrofonów i komorę baterii, które zapewniają niezawodne działanie w każdym środowisku.Aparat Mikro jest wyposażony w cewkę indukcyjną i elementy sterujące, a ponadto jest kompatybilny z platformą Dynamic FM.Jeśli weźmiemy pod uwagę również pozostałe godne polecenia funkcje, aparat słuchowy MH2O okaże się idealnym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań.

Oparty na technologii Spice+ aparat słuchowy M H2O firmy Phonak oferuje wyjątkową wydajność i unikatowy zestaw funkcji. Platforma Spice+ zapewnia znacząco zoptymalizowaną jakość dźwięku, naturalne doświadczenia słuchowe w cichym środowisku, zwiększony poziom akceptacji przy pierwszym dopasowaniu i uproszczony przebieg dopasowywania. Nowy model M H2O jest dostępny w trzech segmentach cenowych a tym samym trzech poziomach możiwości, dołączając do rodzin produktów.

W naszej nowej ofercie wprowadzamy rzeczywiście niezawodne rozwiązania wspomagające słyszenie, które zapewniają wyjątkową wydajność i wysoki poziom ochrony przed wodą i brudem. Użytkownicy mogą robić wszystko, czego zapragną i kiedy tylko zechcą, bez konieczności martwienia się o swoje aparaty słuchowe” — powiedział Alexander Zschokke, dyrektor generalny Interim w firmie Phonak.

Oferta odpornych na wodę i brud aparatów słuchowych została uzupełniona nowym aparatem słuchowym Naída S CRT z kanałową słuchawką, przeznaczonym dla osób, które nie uznają kompromisów między mocą aparatu słuchowego i jego dyskretnym wyglądem. Jako członek rodziny produktów M H2O nowy aparat słuchowy  Nios S H2O jest wyjątkowo odpornym i niezawodnym modelem z oferty przeznaczonej dla dzieci, w obudowie mikro doskonale dopasowanej do małych uszu.