Generatory szumu


Generatory szumu to urządzenie wykorzystywane w terapii TRT (Tinnitus Retraining Therapy). Metoda ta polega na doprowadzenie do takiej sytucji, w której szum własny pacjenta bedzie postrzegany minilanie lub zniknie całkowicie. Jest to najbardziej skuteczna metoda bo aż w 80 %.


Generatory szumu - generują dźwięki, które redukują rozdrażnienie spowodowane szumem usznym.Swoim wyglądem przypominają aparaty słuchowe zauszne i wewnątrzuszne.


Urządzenia firmy Audio Service i Siemens to malutkie aparaty wyposażone w 4 rodzaje szumów terapeutycznych (biały, różowy, mowy i wysokotonowy). Głośność szumu można rgulować za pomocą specjanego pilota.

Firma Interton w swojej ofercie poleca najmniejszy generator z szerokim spektrum szumu białego i analogowym potencjometrem. Dostępne w trzech wersjach wzmocnienia z rozróżnieniem prawy i lewy.Seria generatorów firmy Phonak została zaprojektowana głównie dla osób, które nie miały jak dotąd styczności z aparatami słuchowymi. Audéo Q to wyjątkowe możliwości zaawansowanej technologii ukryte w miniaturowej, niezwykle dyskretnej obudowie. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że może łagodzić uciążliwości wynikające z szumów usznych jednocześnie poprawiając możliwości słyszenia

             Zapraszamy do wypożyczenia i testowania w warunkach domowych tel. 43 / 659 52 89