Inhalacje AMSA

                      Odzyskaj słuch w dwa tygodnie!

 

Pomoże Ci w tym unikalny inhalator AMSA.

amsa


Stosując inhalator otolaryngologiczny AMSA uzyskasz znakomite efekty leczenia:

 

  • przewlekłego wysiękowego zapalenia ucha

  • niedrożności trąbki słuchowej spowodowanej powiększeniem migdałka gardłowego, nieżytem nosa         i zatok przynosowych, obrzękiem tkanek miękkich otaczających ujście gardłowe trąbki słuchowej (często spotykane w alergii)

  • szumów usznych

  • zatok przynosowych

 

Inhalator AMSA wytwarza wibroaerozol pod krótkotrwałym nadciśnieniem. Podczas przełykania nadciśnienie wtłacza wibroaerozol z lekiem do zatok i ucha środkowego przez trąbkę słuchową Eustachiusza, nawet poprzez otwory         o upośledzonej drożności. W ten sposób otwarte zostają nieprzepuszczalne ujścia zatok i przywrócona zostaje drożność potrzebna do drenażu rzęskowo – śluzowego i wentylacji zatok.

Przy pomocy inhalatora AMSA można podawać leki przecizwapalne, przeciwobrzękowe (sterydy), leki mukolityczne, leki przeciwalergiczne oraz antybiotyki.

 

Badania dowodzą, że penetracja wibroaerozolu z nadciśnieniem jest 100 razy skuteczniejsza, niż aerozolu wytwarzanego zwykłymi metodami.

 

Urządzenia AMSA pracują w czołowych ośrodkach laryngologicznych w Polsce m.in. w Instytucie Fizjologii           i Patologii Słuchu oraz w licznych przychodniach i gabinetach laryngologicznych.

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:


tel. 43/659 52 89

Centrum Aparatów Słuchowych

Wieluń ul.Sieradzka 56