Interton

Firma Interton założona w Niemczech w 1962r. jest jedną z największych producentów aparatow słuchowych na świecie , grupy GN. Używają sprawdzonej technologii, wierzą, że większość  ludzi potrzebuje prostego i łatwego w użyciu aparatu słuchowego w uczciwej cenie .

Nowość na rynku w tak dobrej cenie Crips.


 

         To może być czas, aby zainwestować w aparat słuchowy, który jest dyskretny i łatwy          w użyciu.Taki, który sprawia, że mowa jest zrozumiała a konwersacja łatwiejsza i przyjemniejsza, a przy tym jest prawie niezauważalny.Taki, który posiada bezprzewodową łączność, ułatwiającą korzystanie z wielu urządzeń elektronicznych obecnych w Twoim życiu, i to bez ryzyka przeszkadzania innym osobom.

Czy to możliwe?

Codzienne sytuacje akustyczne stają się o wiele łatwiejsze i to dzięki innowacyjnym technologiom Interton. Model Crisp przywraca utracone wysokie częstotliwości i filtruje szum tła. A co za tym idzie? Przywraca czystość mowy, dzięki czemu można prowadzić rozmowę nawet w hałaśliwych miejscach, takich jak restauracje czy lotniska. Przywraca naturalną jakość dźwięku dzięki Technologii SoundScape. Do ich wytworzenia naśladuje naturalny proces przetwarzania sygnałów, jak w ludzkim uchu, by dźwięki były czyste, naturalne i bogate, tak jak w rzeczywistości. Oznacza to, że słyszysz wszystko co dzieje się wokół ciebie,                 i możesz zlokalizować skąd dochodzą sygnały. System redukcji sprzężeń, eliminuje także przeszkadzające gwizdy, które powstają kiedy przytulasz się z bliskimi lub zbliżysz obiekt do uszu.

Deszcz?

Żaden problem!

Kluczowe elementy aparatu słuchowego są chronione przez skorupę wzmocnioną włóknami szklanymi,czyniąc ją niezwykle wytrzymałą. Co więcej, wszystkie aparaty firmy Interton są pokryte cienką warstwą nano powłoki. Ochrania ona każdą część aparatu słuchowego - w tym również elektronikę, zarówno na zewnątrz          i wewnątrz - tak by wilgoć lub pot po zetknięciu się z tą powłoką, utworzyły kropelki , które po niej spłyną.

A czy posiada bezprzewodowe możliwości ?

Łączność bezprzewodowa w Crisp daje Ci pełną kontrolę i swobodę, z szeregiem łatwych w użyciu akcesoriów. Poręczny pilot zdalnego sterowania pozwala na zarządzanie aparatami słuchowymi, łatwą regulację głośności, zmianę programów lub przełączanie się pomiędzy telewizorem, radiem lub komputerem.

Streamer TV pozwala cieszyć się telewizją, sprzętem stereo lub sygnałem z komputera bez ryzyka przeszkadzania domownikom. Ciesz się wysokiej jakości czystym dźwiękiem stereo bezpośrednio w uszach,  bez noszenia niewygodnych adapterów na szyi. Nadal oczywiście będziesz miał możliwość uczestniczenia            w rozmowach toczących się wokół ciebie.

Maleńki Klips Telefoniczny połączy Twój aparat Crisp z telefonem komórkowym wyposażonym                         w Bluetooth®, co pozwala odbierać i kończyć połączenia, a także zmieniać głośność za naciśnięciem jednego przycisku..

Chcą Państwo  wiedzieć więcej, przymierzyć. Zapraszamy