Odzyskaj słuch w dwa tygodnie dzięki unikalnym inhalacjom AMSA!

inhalacje amsa

w Wieluniu

Stosując inhalator otolaryngologiczny AMSA uzyskasz znakomite efekty leczenia:

przewlekłego wysiękowego zapalenia ucha
niedrożności trąbki słuchowej spowodowanej powiększeniem migdałka gardłowego, nieżytem nosa i zatok przynosowych, obrzękiem tkanek miękkich otaczających ujście gardłowe trąbki słuchowej (często spotykane w alergii)
szumów usznych
zatok przynosowych

Inhalator AMSA wytwarza wibroaerozol pod krótkotrwałym nadciśnieniem. Podczas przełykania nadciśnienie wtłacza wibroaerozol z lekiem do zatok i ucha środkowego przez trąbkę słuchową Eustachiusza, nawet poprzez otwory upośledzonej drożności. W ten sposób otwarte zostają nieprzepuszczalne ujścia zatok i przywrócona zostaje drożność potrzebna do drenażu rzęskowo-śluzowego i wentylacji zatok.

Przy pomocy inhalatora AMSA można podawać leki przeciwzapalne, przeciwobrzękowe (sterydy), leki mukolityczne, leki przeciwalergiczne oraz antybiotyki. Badania dowodzą, że penetracja wibroaerozolu z nadciśnieniem jest 100 razy skuteczniejsza, niż aerozolu wytwarzanego zwykłymi metodami. Urządzenia AMSA pracują w czołowych ośrodkach laryngologicznych w Polsce m.in. w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz w licznych przychodniach i gabinetach laryngologicznych.

Skontaktuj się

CENTRUM APARATÓW SŁUCHOWYCH KAMILLA MUSZYŃSKA
UL. SIERADZKA 56, 98-300 WIELUŃ

E-MAIL: CENTRUMAPARATÓW@GMAIL.COM

TELEFON: (+48) 43 659 52 89, 506 143 208

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ LUB ETYKIETĄ.

 

 

This will close in 0 seconds

Scroll to Top